NABÍZÍM:

• WEBOVÉ STRÁNKY NA MÍRU

• GRAFIKU PRO ONLINE

WORDPRESS S.O.S.

Okouzlete své klienty přívětivým moderním vzhledem webových stránek. Ať na Vašem webu intuitivně nacházejí, co potřebují. Slaďte si svou online prezentaci.

Ať to má smysl. Klidně i šestý. Abstrakce patří do umění. 

Potřebuji funkční online prezentaci.

S ČÍM VÁM MOHU POMOCI?

Weby tvořím ve WordPressu, můžete si je sami editovat.

VÝSTAVBA

NOVÉHO WEBU

Potřebujete doménu, webhosting a postavit nový web? Dejme si (ne)závaznou online konzultaci nebo schůzku.

od 8.000 Kč

INOVACE

STARÉHO WEBU

Starý web už neodpovídá vašim představám? Společně najdeme novou podobu vaší online prezentace. Přeneseme stará data do nové podoby.

od 10.000 Kč

BANNEROVÁ

HARMONIZACE

Potřebujete bannery pro PPC kampaně nebo sociální sítě, aby propagace ladila s s celou značkou? Jste tu správně.

300 Kč za hodinu

WORDPRESS

ZÁCHRANA

Nainstalovali jste si WordPress, koupili šablonu, přidali pluginy a věci stále nefungují, jak byste chtěli? Pojďme chyby najít a opravit.

300 Kč za hodinu

l

SPRÁVA

WEBU

Vytvořili jsme společně váš nový web, ale potřebujete na něj pravidelně přidávat aktuální informace? Mohu vám web spravovat.

od 1000 Kč měsíčně

PÉČE

JAKO BONUS

Určitě se nemusíme po realizaci zakázky rozloučit. Pokud budete chtít s čímkoliv poradit samozřejmě vám bezplatně ráda odpovím a nasměruji vás.

zadarmo

Přibližte mi svůj projekt. Pojďme se bavit konkrétně.

O MNĚ

Lucie, 30 let

Ať to má smysl. Klidně i šestý.

Weby stavím ve WordPressu od roku 2015.

Nyní: Pracuji jako marketingová manažerka pro odborný portál a vzdělávací společnost. Věnuji se v práci aktivně i sociálním sítím, copywritingu, mailingu a ze všech těchto zkušeností těžím při tvorbě grafiky a webových stránek. Jsem rekvalifikovaná grafička. Marketing, obchod a design musí jít ruku v ruce. 

Svými zkušenostmi ráda pomáhám podnikatelům a lidem, kteří si jdou za svými sny. A toto mě baví a naplňuje, když mohu své dovednosti transformovat dál, aby sloužily pro dobré věci. S klienty ráda buduji přátelské dlouhodobé vztahy, pokud je to vzájemné.

Dejme Vaší online prezentaci smysl.

Klidně i šestý.

UKÁZKY Z MÉ TVORBY

Webové stránky a bannery pro sociální sítě nebo online.

REFERENCE

Jak mé dovednosti hodnotí klienti?

“Lucie pro nás vytvořila portál moderní korespondence se všemi jeho interaktivními částmi – online testy, přihlašovací modul. Dokáže hledat optimální řešení na míru, její přístup je profesionální a přátelský. Graficky upravuje a zpracovává naše učebnice, spolupracujeme už několik let. Vřele doporučuji.”

Ing. Pavlína Palová

učitelka SŠ Praha 8

“S pomocí Lucie se mi úspěšně podařilo postavit nový design webových kosmetických stránek. Obdivuji její přístup a nadšení pro práci. Dokáže stále přicházet s novými nápady, dokud nenajdeme ideální řešení. Rád využívám jejího umu i pro grafické práce – bannery a FB posty.”

Bc. Alexander Kossev

Majitel eshopu Bulharskákosmetika.cz

Dvě podnikání v jednom webu. Podnikám mnoho let a podnikání mě baví, když jsem si přidala do života další sen – krámek s květinami, navázala jsem spolupráci s Lucií. Společně jsme vymysleli webovou prezentaci pro můj krámek na Sychrově i nový turnovský “květinový svět”. Projektům jsme dali barevný optimistický vzhled, vždyť o tom to je! Rozdávám lidem radost a je příjemné spojit se s člověkem, který to online prezentací dokáže. Rozhodně Lucii doporučuji, dokáže vyslyšet a nacítit vaše přání.

Ilona Černá

podnikatelka

mám za sebou

Od roku 2015 při studiu a při zaměstnáních:

HOTOVÝCH UZAVŘENÝCH PROJEKTŮ

SOUČASNÉ PROJEKTY

VYPITÝCH HRNKŮ KAPUČÍNA

POJĎME SPOLEČNĚ ZAČÍT NOVÝ PROJEKT!
SPOJME SE!