OKOUZLETE SVÉ KLIENTY

Nadčasové weby
& grafické služby

LUCIE SENSE

Lucie Holubová

• 6 let praxe v marketingu
• 9 let webařka
• grafická rekvalifikace

Svými zkušenostmi ráda pomáhám podnikatelům a lidem, kteří si jdou za svými sny. A toto mě baví a naplňuje, když mohu své dovednosti transformovat dál, aby sloužily pro dobré věci. 

S klienty ráda buduji přátelské dlouhodobé vztahy, pokud je to vzájemné.

Ilonka Černá, podnikatelka

“Dvě podnikání v jednom webu. Podnikám mnoho let a podnikání mě baví, když jsem si přidala do života další sen – krámek s květinami, navázala jsem spolupráci s Lucií. Společně jsme vymysleli webovou prezentaci pro můj krámek na Sychrově i nový turnovský “květinový svět”. Projektům jsme dali barevný optimistický vzhled, vždyť o tom to je! Rozdávám lidem radost a je příjemné spojit se s člověkem, který to online prezentací dokáže. Rozhodně Lucii doporučuji, dokáže vyslyšet a nacítit vaše přání. ”

WEBOVÉ STRÁNKY

Vytvořím vám uživatelsky přívětivý web.

A to za dobrou cenu.

Váš web – Vaše vizitka na internetu. Specializuji se na weby, které slouží jako online prezentace Vašeho podnikání. Profesionální webové stránky Vám pomohou udělat dobrý dojem na Vaše klienty a přesvědčit je k nákupu. Slaďte si svou online prezentaci.

GRAFICKÉ SLUŽBY

Více než jen grafika.

Šestý smysl pro Vaši online identitu.

Investujte do grafických služeb, které reflektují Vaše vize a cíle a povedou Vaši firmu k trvalému růstu.

Oživte Vaši online prezentaci emocemi a příběhy, které osloví Vaše klienty na hlubší úrovni a zanechávají trvalý dojem.

Jak mě hodnotí klienti

Reference

Ilona Černá, 
podnikatelka

Dvě podnikání v jednom webu. Podnikám mnoho let a podnikání mě baví, když jsem si přidala do života další sen – krámek s květinami, navázala jsem spolupráci s Lucií. Společně jsme vymysleli webovou prezentaci pro můj krámek na Sychrově i nový turnovský “květinový svět”. Projektům jsme dali barevný optimistický vzhled, vždyť o tom to je! Rozdávám lidem radost a je příjemné spojit se s člověkem, který to online prezentací dokáže. Rozhodně Lucii doporučuji, dokáže vyslyšet a nacítit vaše přání. 

Ing. Pavlína
Palová,
učitelka
SŠ Praha 8

“Lucie pro nás vytvořila portál moderní korespondence se všemi jeho interaktivními částmi – online testy, přihlašovací modul. Dokáže hledat optimální řešení na míru, její přístup je profesionální a přátelský. Graficky upravuje a zpracovává naše učebnice, spolupracujeme už několik let. Vřele doporučuji.”

Bc. Alexander Kossev,
majitel eshopu Bulharskákosmetika.cz

“S pomocí Lucie se mi úspěšně podařilo postavit nový design webových kosmetických stránek. Obdivuji její přístup a nadšení pro práci. Dokáže stále přicházet s novými nápady, dokud nenajdeme ideální řešení. Rád využívám jejího umu i pro grafické práce – bannery a FB posty.”

Mgr. Jana Krameriová, terapeutka čínské medicíny
a lektorka

Spolupracuji s Luckou už přes 7 let. Šikovná slečna, má mnohem větší přesahy a zkušenosti než ukazuje. Pracuje v marketingu, spuštění reklamy na Facebooku pro ní není problém. Už mi udělala i pár ad hoc rozhovorů s terapeuty, vypublikovala mi z nich články. Naposledy jsem jí přemluvila k vedení Instagramu, chodí první objednávky a já jsem ráda, že se má práce dostane k dalším lidem.