„Dávám Vašim webům smysl."

Tvořím a spravuji weby

Fascinována světem audiovizuálních a auditivních děl věnuji se od vystudování mediálních studií blogování, sociálním sítím a zároveň těžím ze svých zkušeností a pomáhám s tvorbou webů a vhodné on-line propagace druhým. Dlouhodobě sleduji online trendy, marketingové triky k upoutání pozornosti, účastním se workshopů a patřím mezi české Ellite Blogers. Domnívám se, že v České republice je stále nedostatek moderních funkčních webových stránek, jejichž zhotovení je rozumné finanční hodnoty. Pracuji s redakčním systémem Wordpress. Z vášně a rozumu, nabízím své následující služby a těším se na společnou spolupráci :-)

S čím Vám mohu pomoci?

  • Vytvoření nového webu po společných konzultacích a po dodání podkladů na vybrané doméně s použitím redakčně-publikačního systému Wordpress. Nastavím na přání i Google Analytics, které jsou nástrojem pomáhajícím Vám získávat statistická data z webových stránek. Cena od 2.000 Kč do 15.000 Kč.

  • Konzultace, zaučení do používání redakčně publikačního systému Wordpress. Vytvoření možných designových návrhů Vašeho webu. Účtováno od hodiny, 800 Kč za hodinu.

  • Ráda Vám budu spravovat webové stránky na dálku, aktualizovat potřebné údaje a publikovat obsah, jenž mi budete posílat. Cena od 1.000 do 3.000 Kč.

  • Potřebujete vyrobit banner nebo jiné reklamní bloky či instrumenty žádající si "grafičinu?" Obraťte se na mě. Cena dle rozsahu zakázky.

Kontaktujte mě

První kontakt můžete se mnou navázat přes tento formulář. Pracuji na DPP.

Praha, Lucie Holubová

luc.holubova@email.cz, tel. 608 653 563

Contact Us