S čím Vám mohu pomoci?

Máte-li chuť vylepšit svou online webovou prezentaci, společně to zvládneme.

  • Potřebujete zbrusu nový web a zahájit svou online prezentaci? Společně prokonzultujeme možnosti a začneme stavět. Cena od 2.000 Kč do 8.000 Kč.

  • Starý web už neodpovídá Vašim představám, chcete jít s dobou? Společně najdeme jeho novou podobu. Cena od 2.000 Kč do 10.000 Kč.

  • Potřebujete spravovat webové stránky na dálku, aktualizovat potřebné údaje a publikovat obsah, jenž mi budete posílat? Cena od 1.000 Kč do 3.000 Kč měsíčně.

  • Potřebujete vyrobit banner nebo jiné reklamní bloky či instrumenty žádající si "grafičinu?" Cena dle rozsahu zakázky.

  • Koupili jste si doménu, sotva víte, co to je webhosting a potřebujete používat web na redakčně-publikačním systému? Pomoc si kalkuluji od 1.500 Kč.

  • Potřebujete mít více jazyčných verzí webovek? I to se dá zařídit a zrealizovat. Není potřeba více domén, ani webhostingů. Stačí jen vědět, kde si nechat pomoci s webem.

  • Víte dopředu, že Váš web bude potřebovat VIP sekci? Potřebujete každému klientovi vygenerovat unikátní nick a heslo? Není problém.

  • Nebo máte jiné požadavky? Zkuste mě i tak kontaktovat, mám ráda výzvy ;-)

Portfolio

Prohlédněte si mou dosavadní práci.

Tvořím a spravuji weby

Realizuji Vaše představy.

Od vystudování mediálních studií věnuji se blogování, sociálním sítím a těžím ze svých zkušeností pro výrobu webových stránek. Pracuji v marketingu a tvorba webů mě baví, ráda kombinuji jejich výrobu s grafičinou a novými trendy, triky k upoutání pozornosti. Nejsem chladný digitální expert s instantní kávou v ruce, naopak si užívám, když mohu být kreativní, poctivá a tvořit srdcem. Domnívám se, že jako "webwoman" přináším svou persónou do světa webů stránky, kde je Vám příjemně a dokážete se na nich rychle zorientovat. Pojďme společně vybudovat weby, které jsou s Vámi v harmonii. Navažte se mnou kontakt a zjistěte kudy vede Vaše online cesta.

Šablony, které používám

Možnosti jsou pestré.

Kontaktujte mě

První kontakt můžete se mnou navázat přes tento formulář. Pracuji na DPP.

Praha, Lucie Holubová

luc.holubova@email.cz, tel. 608 653 563

Contact Us